Крок у майбутнє

У ГАТІ СНАУ завершилася перша хвиля підготовчих курсів для випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл.

Слухачами курсів стали школярі з Глухівського, Путивльського та Кролевецького районів і їх центрів. Дві групи у складі майбутніх абітурієнтів поглибили й узагальнили знання з обраних предметів на осінніх і зимових канікулах. Ці заняття допомогли молодим людям підготуватися до державної підсумкової атестації та вступного випробовування.

Після завершення навчання всі отримали сертифікати випускників підготовчих курсів, як перепустку до студентського життя, та додаткові бали при вступі до нашого навчального закладу.

Випускники навчалися в оснащених сучасною технікою комп'ютерних класах. Викладачі ГАТІ постійно працювали та ділилися досвідом зі школярами.