Разом ми – сила

Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ отримав холодильник для внутрішньо переміщених осіб від громадської організації «КримSOS» Громади України у рамках проєкту з посилення спільнот ВПО за фінансування UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні.

Побутовий прилад розмістили в гуртожитку №2, де проживають переселенці з зон активних бойових дій.

Ми вдячні ГО «КримSOS» за допомогу в поліпшенні умов проживання людей, які, опинившись у складній ситуації, змушені були залишити дім та все, що наживали роками, – зазначив директор коледжу Анатолій Литвиненко. – Завдяки волонтерам цієї організації восени ми вже отримали пральну та сушильну машини, бойлер і душову кабінку, тепер маємо ще й сучасний холодильник. Ми раді, що маємо партнерів, які не байдужі до інших і в будь-якій ситуації готові допомогти.