Зимова казка для малечі

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ пройшов Новорічний ранок для дітей співробітників вишу та внутрішньо-переміщених осіб, які проживають у гуртожитку.

Виховний відділ разом зі студактивом зробили все можливе, щоб укриття в коледжі засяяло новорічними вогниками, а дітки та їх батьки могли спокійно насолодитися дійством.

Дітлахи відгадували загадки, "розвеселяли" ялинку, водили хороводи, грали в різноманітні ігри: "Зайчики", "Чарівні оленятка" тощо. Снігова Королева, Зима, святитель Миколай та інші казкові герої дали можливість малечі поринути в зимову казку, відчути весь спектр емоцій, на які вони тільки спроможні.

На завершення кожна дитина отримала подаруночок від святителя Миколая.

Чи проводити святковий ранок для діток, ми довго не роздумували. Зараз такий час, коли дітвора майже не бачить своїх однолітків; коли страшно відпустити їх погратися з друзями на вулицю, але так хочеться дати їм повноцінне дитинство з яскравими позитивними емоціями, – зазначила культорганізатор Анна Овсянко. – Сподіваюся нам усе вдалося.