Високе визнання

Заступник директора з виховної роботи ГАФК СНАУ Денис Овсянко отримав відзнаку "Людина року-2022".

Другий рік поспіль Сумський національний аграрний університет окремо відзначає осіб, які досягли вагомих результатів у своїй діяльності. Цього разу таких семеро. Серед них і заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко, який отримав заслужену нагороду за високий рівень у реалізації волонтерських ініціатив, вихованні молодого покоління, високий професіоналізм, величезний педагогічний талант у роботі зі студентською молоддю та цілеспрямованість.

Ця відзнака є результатом спільної роботи адміністрації, викладачів, кураторів навчальних груп, студентів та їх батьків, – наголошує Денис Олександрович. – Це результат співпраці коледжу й університету, спільних волонтерських проектів виховного відділу ГАФК СНАУ та відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ.