Із викладачами – не через екрани девайсів, а в аудиторіях вишу

Першокурсники відділення економіки та інформаційних технологій Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ поспілкувалися з викладачами спецдисциплін.

Напередодні новорічних свят молоді люди змогли побачитися зі своїми педагогами не через екрани смартфонів і комп’ютерів, а вже в аудиторіях навчального закладу.

Так, студенти нового набору спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом із викладачами поговорили про фінансові органи й інституції, гроші, сувенірні монети України та інше. Завдяки настільній фінансово-економічній грі «Лісові комерсанти» майбутні фінансисти побували в ролях банкірів, податківців, бізнесменів і волонтерів, зрозуміли відмінність найманої особи та самозайнятої. Крім цього, спробували заробляти гроші, вправно їх розподіляти, сплачувати податки, контролювати, інвестувати тощо. Таким чином молоді люди дізналися про важливість бути фінансово грамотною особою, бо від цього залежить добробут всієї країни.

Подібні зустрічі педагогів пройшли зі студентами кожної спеціальності, за якими ведеться підготовка в нашому виші.