Дієві поради фахівцям

Психолог коледжу Ірина Марченко взяла участь у семінарі «Домашнє насильство: запобігання та протидія».

Під час заходу, організованого Сумським обласним центром соціальних служб, учасники поділилися досвідом роботи з озвученої проблематики, що є актуальною на сьогодні, особливо в цей непростий для країни час.

Також спеціалісти центрів соціальних служб мали змогу ознайомитись із нормативними документами, статистикою звернень про вчинення домашнього насильства в Сумській області за 10 місяців 2022 року, обговорили основні причини, види та наслідки насильства над дітьми.

Спікери семінару надали присутнім алгоритм дій спеціаліста, до якого звернулася дитина, що зазнала жорстокого поводження, зокрема домашнього насильства, або ж якщо стало відомо про таку дитину.

Насамкінець доповідачі наголосили на основних сигналах, якими можна непомітно попросити про допомогу, що справді може врятувати від насильства.