Міжнародний проект: практика за кордоном

Директор ГАФК СНАУ Анатолій Литвиненко, заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух, викладач Аліна Грудина та 17 студентів, які проходять відбір на практику, взяли участь у круглому столі «Організація практики студентів».

Учасниками заходу, що проходив в онлайн режимі, були представники закладів фахової передвищої освіти, зокрема й викладачі німецької мови, та проектів AgroKontakte International (AKI); працівники Науково-методичного центру ВФПО; студенти, які мають намір проходити практику; випускники коледжів.

Під час круглого столу мова йшла про особливості організації практичної підготовки українських студентів у Німеччині: програми сільськогосподарської практики, зокрема, проведення програми 2023 з Україною (6 місяців); медичне страхування, яке здійснює українська сторона, та лікування в Німеччині; харчування, проживання, тривалість робочих/вихідних днів студентів; види виконуваних робіт; делегаційні поїздки та профільні семінари, розвиток фермерських організацій. Представники пілотних коледжів поділилися досвідом проходження закордонної практики. Викладачі німецької мови розповіли про принципи організації курсів із вивчення іноземної мови.

Викладач німецької мови ГАФК СНАУ Аліна Грудина розповіла присутнім, для чого створений курс німецької мови, як саме проходитимуть заняття тощо. Також ознайомила присутніх із рівнями володіння німецькою мовою, структурою підручника, темами аграрного спрямування, системою оцінювання та іншою актуальною інформацією.