До Міжнародного дня боротьби за скасування рабства

Психолог коледжу Ірина Марченко провела інформаційну годину «Ні – торгівлі людьми!».

Ірина Владиславівна зазначила, що торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, що не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, зокрема й України.

Під час заняття психолог обговорила зі студентами важливість цієї проблеми та причини виникнення ситуацій торгівлі людьми, особливо сьогодні, коли багато українців змушені залишати свої домівки та виїжджати за кордон. Також учасники заходу розглянули основні етапи та форми торгівлі людьми, визначили основні правила, що зможуть захистити людину від цього негативного явища. Насамкінець дізналися, куди можна звернутися за допомогою й отримати консультацію.

Ми повинні пам'ятати, що проблема торгівлі людьми може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу, – зазначила Ірина Марченко. – Бережіть себе!