Студентство та війна: тримаємо стрій

Представники студентського активу ГАФК СНАУ стали учасниками комунікаційної платформи Ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області та Студентської ради при Сумській облдержадміністрації.

Члени Центру молодіжної політики нашого навчального закладу заслухали інформацію щодо напрямків студентського волонтерства, роботи студентів на дистанційній формі навчання тощо. Під час обговорення визначилися з двома головними напрямками діяльності: Добробати та «Пункти незламності».

Роз’яснивши мету функціонування «Пунктів незламності», доповідачі запропонували студентському активу поширювати інформацію про їх розташування в своїх населених пунктах.

Крім цього, обговорили чергові волонтерські акції. Серед них – допомога дітям, які є внутрішньо переміщеними особами, а також батьки яких є учасниками війни або загинули внаслідок бойових дій.

Насамкінець підбили підсумки зустрічі й окреслили плани на найближчий час.