Війна очима освітян

Директор Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Анатолій Литвиненко та заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух взяли участь у презентації літопису «Освіта у вогні».

Презентація проходила офлайн в Науково-методичному центрі ВФПО (с. Немішаєве, Бучанський район, Київська область).

«Освіта у вогні» – літопис про воєнні злочини росії проти українського народу очима освітян і здобувачів освіти. Видання об’єднало власні історії викладачів, студентів, працівників освіти, розповіді про функціонування закладів освіти в умовах повномасштабної війни росії проти України.

Ми створювали його, щоб ушанувати пам’ять жертв російсько-української війни та надати можливість зрозуміти, яку силу має кожен з нас у боротьбі з ворогом, а також дозволити відчути єдність освітянської спільноти. Попри всі втрати та біль, які вони змушені були пережити, освітяни, студенти продовжують воювати, волонтерити та відбудовувати своє майбутнє, – йдеться на сайті НМЦ ВФПО.

До літопису «Освіта у вогні» ввійшли й розповіді співробітників та студентів ГАФК СНАУ.

Фото: НМЦ ВФПО