Майбутнє – за агроінженерами

Слухачі підготовчих курсів продовжують знайомитися зі спеціальностями, за якими ведеться підготовка в Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ.

Завідувач відділення агроінженерії Вячеслав Чалий разом із викладачами Віктором Сашньовим, Сергієм Сашньовим і Сергієм Горохом показали дев’ятикласникам матеріально-технічну базу спеціальності «Агроінженерія». Педагоги провели екскурсію лабораторіями технічного сервісу та ремонту машин і обладнання, експлуатації машин і обладнання та тракторів і автомобілів.

Випускник ГАФК СНАУ, який нині працює у виші майстром виробничого навчання, Андрій Смичок розказав школярам про принципи роботи трактора. Викладач Віктор Сашньов розповів про історію музею під відкритим небом і наявну в ньому техніку.