Побували на місці студентів-електриків

У ГАТІ СНАУ відбулася презентація відділення електроенергетики агропромислового виробництва.

Учні Глухівської ЗОШ №3 взяли участь у квесті «Відчуй себе студентом-електриком». Переходячи з однієї лабораторії в іншу, школярі спочатку складали електросхеми на комп’ютері, а потім практично виконували таке ж завдання. Дев’ятикласники знаходили інструменти, названі викладачем, рахували лампочки, вольтметри й амперметри, а також збирали зі слів фразу, пов’язану з охороною праці. Крім того, майбутні студенти називали якомога більшу кількість побутових приладів, якими вони та їх батьки користуються вдома. Школярі розподілили їх за категоріями: електроінструменти, техніка особистого користування, комп’ютерна, аудіо та відео електроніка, для обробки та зберігання продуктів, освітлювальні прилади, догляд за одягом і кліматична техніка.

Наприкінці юним гостям вручили сертифікати учасників квесту «Відчуй себе студентом-електриком». Під час зустрічі дев’ятикласники отримали нові яскраві враження, змогли поспілкуватися з викладачами та студентами відділення. А завершилося все чаєм зі смаколиками.