Етапи розвитку коледжу та його книгозбірні

Слухачі підготовчих курсів Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ відвідали бібліотеку навчального закладу.

Бібліотекар Тетяна Хандій ознайомила нових відвідувачів з історією вишу: від початку заснування в 1899 році й до сьогодення. Більш детально Тетяна Володимирівна розповіла про книгозбірню та її надбання – фонд, який сприяє науковій, навчальній, виховній, міжнародній діяльності коледжу. До того ж зазначила, що сьогодні бібліотека – не просто місце зберігання книг, це постійна робота з удосконалення якості обслуговування читачів засобами новітніх технологій; надання вільного доступу до інформаційних ресурсів.

Після короткого екскурсу в історію пані Тетяна провела вікторину, в якій були запитання, що стосувалися раніше озвученої інформації. Серед них: як називається місце, де проводиться обслуговування користувачів книгозбірні; де можна завантажити електронні підручники; що таке бібліотечний фонд/каталог; як саме розташовані записи в алфавітному/систематичному каталозі; на скільки робочих місці розрахована читальна зала тощо. За уважність та активність усі юні гості отримали солодкі подарунки.