Підвищуємо професійний рівень

Викладач ГАФК СНАУ Світлана Бондаренко взяла участь в IV Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії», ініціатором якого є НЦ «Мала академія наук України».

Тематика пленарного засідання охопила низку надважливих тем сьогодення: актуальні проблеми системи освіти в умовах воєнного стану; цифрові технології як базис інновацій; інноваційна робота Інституту модернізації змісту освіти в умовах війни; розвиток інтелекту та суб’єктності на віртуальних освітніх платформах; інформаційно-ресурсне забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації фахівців в умовах війни та повоєнного відновлення України; інжиніринг і технічна творчість у підготовці майбутніх фахівців тощо.

Наукові секції роботи онлайн-форуму мали 13 напрямів: теоретичні та методичні підходи щодо забезпечення ефективної діяльності закладів освіти в умовах воєнного стану; особистісна самореалізація вчителя та учня в інноваційному освітньому просторі; професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритої освіти; багаторівнева система підготовки вчителя; трансдисциплінарна парадигма наукової освіти: євроінтеграційний аспект; цифровізація як ключовий фактор розвитку освіти XXI ст.; цифрові платформи та цифровий контент щодо дистанційної форми навчання; психолого-педагогічні проблеми дистанційного і змішаного навчання; розвиток інтелекту і суб’єктності віртуальному освітньому просторі; адаптивні системи в освіті; науково-теоретичні аспекти, досвід впровадження, перспективи розвитку STEAM-освіти; юридична освіта; підготовка кваліфікованих кадрів в умовах війни та повоєнного відновлення України.

У рамках форуму Світлана Бондаренко озвучила інформацію щодо використання цифрових технологій під час дистанційного навчання географії в коледжі. Тези на цю тему будуть опубліковані в збірнику.

Не зважаючи на складні умови сьогодення, знаходимо можливості підвищувати свій професійний рівень, – зазначила пані Світлана.