Творчий дебют талановитих, креативних і веселих

В актовій залі ГАТІ СНАУ відбувся фестиваль талантів «Дебют першокурсника», який традиційно припав на день Святого Миколая Чудотворця.

Організовувати захід студентам нового набору допомагали старшокурсники, досвідчені підкорювачі сцени інституту.

Фестиваль розпочали з міні-вистави та пісні «Добрий ранок, Україно». Зі сцени лунали пісні, реп та поезія, хореографічні колективи представили сучасні, бальні та народні танки, новоспечені гумористи інституту звеселяли присутніх, а музиканти вражали грою на музичних інструментах. Учасники концерту демонстрували свої таланти та вкотре довели – наші студенти талановиті, креативні та веселі.

Наприкінці заходу заступник директора з виховної роботи Сергій Журба привітав усіх зі святом, побажав легкої сесії, щирих посмішок, кохання та вірних друзів. Крім того, вручив грамоти та солодощі учасникам заходу.