Психологи – про важливе

Психолог коледжу Ірина Марченко взяла участь у засіданні психологічного неКафе «Психологічна підтримка педагогів як умова збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу».

Захід проходив на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Під час онлайн-зустрічі директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова наголосила на важливості обізнаності педагогів і можливості надати підтримку/допомогу для стабілізації психоемоційного стану дітей.

Завідувачка навчально-методичного центру психологічної служби Сумської області Ірина Марухина наголосила на вирішальній ролі психологічної служби у підвищенні рівня обізнаності педагогів, а також запропонувала технології роботи та психологічної підтримки педагогів.

Протягом зустрічі учасники обговорювали та вносили свої пропозиції щодо реалізації запропонованої технології.