Медіаграмотність – твій фільтр споживання інформації

У рамках Глобального тижня медіаграмотності, який розпочався 24 жовтня, ГАФК СНАУ взяв участь у Всеукраїнському національному тесті з медіаграмотності, під час якого кожен міг перевірити, чи вміє боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.

До тесту долучилися студенти та співробітники коледжу. Серед викладачів «гуру» медіаграмотності став Олексій Ткачов, який набрав 31 бал.

Додатково Центр молодіжної політики провів розіграш призів серед студентів коледжу. Солодкий подарунок отримала Маргарита Лазарєва (11КІ), яка набрала найбільшу кількість балів(30) серед студентів нашого коледжу.

Під час повномасштабної військової агресії росії проти України українці повинні вміти миттєво відрізняти правдиву інформацію від фейків, адекватно та виважено реагувати на мову ворожнечі в соціальних мережах. Особливо це стосується педагогів, які є взірцем для молодого покоління, - вважає заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко.