Поділитися досвідом і здобути нові знання

Директор ГАФК СНАУ Анатолій Литвиненко взяв участь у круглому столі на тему: «Організація практичної підготовки здобувачів освіти аграрних закладів фахової передвищої освіти».

Учасниками заходу, організованого Науково-методичним центром ВФПО, стали керівники аграрних закладів фахової передвищої освіти, адміністрація та методисти установи.

Під час онлайн-зустрічі говорили про організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану, міжнародну співпрацю та проходження практичної підготовки студентами за кордоном. Також мова йшла про внутрішній контроль якості освіти, роботу фахових методичних об’єднань і підготовку підручників та електронних посібників тощо.

Наприкінці заходу обмінялися досвідом із питань практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти, роботи коледжів в осінньо-зимовий період і виконання сільськогосподарських робіт у навчально-дослідних господарствах закладів освіти.

За інформацією НМЦ ВФПО

Фото: НМЦ ВФПО