Ця естафета об’єднала всю Україну

Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ взяв участь в онлайн-естафеті єдності, присвяченій Дню Українського козацтва, святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню захисників і захисниць України.

Науково-методичний центр ВФПО вже другий рік поспіль організовує такий захід. Цьогоріч він об’єднав представників 150 закладів фахової передвищої освіти. Так, 14 жовтня творчі колективи різних вишів з усіх куточків України співали пісень, декламували вірші, показували театралізовані постановки, розповідали про жахіття війни, що прийшла на нашу землю.

Наш коледж представляла Аліна Анікушина, яка виконала пісню «Повертайся, солдате». До виступу дівчину готувала культорганізатор Анна Овсянко.

Ця естафета об’єднала всю Україну, – говорить заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко. – Ми цінуємо намір НМЦ ВФПО навіть у такий складний час організовувати заходи, які сприяють національно-патріотичному вихованню молоді.