Не опускаємо руки – наближаємо Перемогу

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулося засідання педагогічної ради, присвячене Дню працівників освіти.

Передусім присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих Героїв, які поклали своє життя за волю рідного народу. Далі директор коледжу Анатолій Литвиненко вручив грамоти викладачам, які значну частину свого життя присвятили навчанню професіоналів агробізнесу, але цього року вирішили піти на заслужений відпочинок:

Вірі Хлонь – за багаторічну сумлінну та плідну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у формування кадрового потенціалу відділення будівництва, навчання і виховання фахівців-будівельників;

Володимиру Андрієнку – за багаторічну сумлінну та плідну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті коледжу, вагомий особистий внесок у підготовку фахівців-агрономів;

Павлу Чередниченку – за багаторічну сумлінну та плідну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті коледжу, вагомий особистий внесок у підготовку фахівців-енергетиків.

Також заслужені відзнаки з нагоди професійного свята отримали кращі з кращих:

Аліна Грудина – за впровадження інноваційних педагогічних технологій, результативну участь у Всеукраїнському фаховому конкурсі «Педагогічний Оскар», вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців;

Світлана Зайнуліна – за впровадження сучасних педагогічних технологій, якісну підготовку студентів до фінального етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

Денис Овсянко – за ефективне впровадження інноваційних технологій навчання і виховання студентської молоді, активну громадську діяльність, результативну участь у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний Оскар»;

Олена Суровицька – за впровадження інноваційних педагогічних технологій, ефективну особисту участь у всеукраїнських, обласних і міських заходах, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Ірина Хлонь – за організацію роботи з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, впровадження інноваційних педагогічних технологій, результативну участь у Всеукраїнському фаховому конкурсі «Педагогічний Оскар», вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Олеся Шумара – за впровадження сучасних педагогічних технологій, якісну підготовку студентів до фінального етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Наш заклад має підстави пишатися результатами своєї праці, – звернувся до колег Анатолій Литвиненко. – У сьогоднішніх важких умовах маємо зосередитися на якісній підготовці студентів. Кожен повинен робити на своєму місці все можливе та неможливе, наближаючи Перемогу. Ми не опускаємо руки та налаштовуємося на відповідальну працю.

Свої слова вітання присутнім адресував і голова профспілки В’ячеслав Колесник.

Також під час заходу мова йшла про роботу коледжу в умовах воєнного стану, організацію освітнього процесу, національно-патріотичне виховання молоді, участь у волонтерських акціях, міжнародну співпрацю, а також перемоги в різних конкурсах тощо.

Цього ж дня почесною грамотою Глухівської міської ради нагородили наших освітян:

Ольгу Зуєву – за високий професіоналізм, багаторічну та сумлінну працю, модернізацію бібліотечної діяльності, створення комфортних умов обслуговування користувачів, активне впровадження новітніх технологій, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців;

Олександра Гладушку – за багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу держави, якісне виховання студентської молоді, ефективне впровадження інноваційних технологій;

Ганну Мелуту – за багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм, впровадження сучасних педагогічних технологій, якісну підготовку студентів до Міжнародних мовно-літературних конкурсів, інтернет-олімпіад, конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, вагомий особистий внесок у розвиток навчального закладу.