Актуальні питання бібліотечної справи в умовах війни

Завідувачка бібліотеки Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Ольга Зуєва взяла участь у семінарі «Бібліотека – центр національно-патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна».

Захід організував Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти для завідувачів бібліотек і співробітників книгозбірень.

Під час семінару мова йшла про інформаційну гігієну в умовах війни, волонтерську діяльність, особливості організації роботи українських бібліотек під час війни. Крім цього, говорили про механізми вилучення російських видань із фондів бібліотек і підвищення рівня медіаграмотності студентів за допомогою бібліотечних заходів.

Також протягом семінару звучали питання атестації бібліотечних працівників, актуалізації бібліотечних фондів тощо. Не оминули увагою інформаційні сервіси й електронні мережі освітянських книгозбірень України.