Закордонна практика – важливий крок до успішної кар’єри

З Німеччини повернулися студенти, які проходили виробничу практику на одному з відомих агропідприємств. Там вони збирали малину, полуницю, огірки.

Як розповів студент 42Е групи Богдан Руденко, у вільний від роботи час юнаки та дівчата відвідали Берлін та інші міста, де оглянули визначні пам’ятки країни.

Загалом, цього року 17 студентів закладу виявили бажання пройти виробничу практику за кордоном. Ознайомитися з новими сільськогосподарськими технологіями вони мали можливість у Німеччині («Karls», «Schumacher», ТОВ «ЗАК», «ILC Ag») та Польщі (ТОВ «Вімар», ТОВ «Арс Медіка»).

Закордонна практика – гарна нагода вивчити досвід провідних сільськогосподарських підприємств, ознайомитися з аграрними інноваціями та, звичайно, набути нових вражень.