Кожна перемога – для України

Студент ГАФК СНАУ Гліб Осьмаков здобув третє місце у фінальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У когорті фіналістів юнак опинився після того, як на обласному рівні здобув друге місце серед студентів закладів фахової передвищої освіти негуманітарного профілю. На кінцевому етапі конкурсу Гліб готував короткий опис (концепцію) програми «Сучасний бренд України». Студент Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ виявися єдиним представником Сумщини серед переможців із числа представників технікумів і коледжів негуманітарного профілю.

Належним чином підготуватися до конкурсу майбутньому комп’ютерному інженеру допомагала викладач Олеся Шумара.