Візит до приймальної комісії не варто відкладати на потім

Із 14 липня одинадцятикласники, які мають намір вступати до Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ, можуть подавати заяви та документи до них.

Ті, хто вступатимуть за сертифікатами ЗНО минулих років або НМТ, подають заяви з 14.07 по 31.08, а ті, хто проходитимуть індивідуальну усну співбесіду – з 14.07 по 05.08. Деталі на сайті коледжу у вкладці «Вступникам».

Нагадуємо, що ГАФК СНАУ готує фахівців освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр зі спеціальностей: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Комп’ютерна інженерія», «Агрономія».

Дев’ятикласники, ви ще маєте унікальну можливість стати членом дружньої родини нашого навчального закладу. Саме заради вас терміни прийому документів продовжено до 18 години 14 липня.

Чекаємо всіх, хто хоче гідних умов праці та прагне до успішного життя.