На порозі успішної кар’єри

Студенти-випускники спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія ГАФК СНАУ завершують переддипломну практику.

Згідно плану практики студенти ознайомилися з особливостями потокового виконання підготовчих робіт, зведення підземних конструкцій та влаштування наземної частини будинків і споруд.

Основними завданнями практики є поглиблене вивчення методів виробництва: земляних, цегляних, залізобетонних, монтажу конструкцій, покрівельних і оздоблювальних видів будівельних робіт, – пояснює т.в.о. завідувача відділення будівництва Тетяна Бєлікова. – Набутий досвід принесе безумовну користь майбутнім молодим спеціалістам.

Фахівці будівельної галузі, як ніхто інші, будуть необхідні нашій державі після перемоги. Вже зараз можна закласти перші підвалини успішної кар’єри. Про цьогорічні умови вступу на будівельне відділення Глухівського агротехнічного фахового коледжу Сумського НАУ можна дізнатися за телефонами: (05444) 3-32-71; 095-707-46-68; 068-481-75-51 та email: pk_gatisnau@ukr.net