Квітуй, рідний коледжу

Протягом тижня відповідальна за проект озеленення території Ганна Мелута разом зі студентами-другокурсниками за сприяння адміністрації та структурних підрозділів навчального закладу висадили декоративні рослини.

Відтак подвір’я коледжу поповнилося багатьма рослинами, які вражають різноманіттям кольорів, форм і видів. Серед них – спірея японська, лапчатка, ялівець скельний, туя західна, барбарис Тунберга, ялівець ґрунтопокривний, флокс шилоподібний, флокс волотистий, бадан товстолистий.

Озеленювати територію нашого коледжу – це додатковий стимул для студентів створювати щось прекрасне, особливо в такий важкий для нашої країни час, – говорить Ганна Мелута.

Роботи над проектуванням ландшафтного дизайну вишу продовжуватимуться й надалі. Так, наступного тижня заплановано створити рокарій та альпійську гірку.