Великдень для героїв

Напередодні свята Воскресіння Христового виховний відділ ГАФК СНАУ організував благодійну акцію для підтримки наших захисників.

Співробітники виховного відділу спекли паски та зробили крашанки, які передали військовим.

Ми хочемо, щоб захисники нашої країни відчули хоч трішки свята та згадали теплий домашній затишок, – зазначила ініціатор благодійної акції, культорганізатор коледжу Анна Овсянко. – Кожна пасочка, кожна крашанка зроблені з любов'ю та вдячністю. Ми знаємо: ви робите все, щоб ми та наші діти жили у вільній та незалежній Україні.

До виготовлення святкових смаколиків також долучилися вихователі гуртожитків: Яна Щебедько й Наталія Гончарова та голова центру молодіжної політики Жанна Бузинна.