Студентська кухня: сучасна та затишна

У гуртожитках Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ облаштували домашній простір для приготування та споживання їжі.

У кожному з трьох гуртожитків поки осучаснили по одній кухні. В кімнатах зробили капітальний ремонт, встановили нові меблі, варильні поверхні та крани з нагрівом води. Мова йде про початок масштабного одомашнення студентських гуртожитків. У найближчих планах оновити кухні на всіх поверхах.

Ми намагаємося всюди створити комфортне середовище для нашої молоді: в аудиторіях, лабораторіях, гуртожитках, – зазначає директор ГАФК СНАУ Анатолій Литвиненко. – Звісно, одним махом усе не зробиш, але крок за кроком ми рухаємося в цьому напрямку. Наше завдання - створити належні умови, їхнє – розвиватися, створювати щось своє.

Роботи велися за одним проектом, але студенти разом із персоналом гуртожитків уже додають індивідуальних рис кожній кімнаті.