Під керівництвом професіоналів

Студенти відділення агроінженерії разом із представниками сервісної служби KUHN-Ukraine Володимиром Гнатенком та Юрієм Тальком збирали комбіновану машину первинного обробітку ґрунту KUHN Krause Dominator.

Молоді фахівці під керівництвом уже досвідчених професіоналів працювали з агрегатом, який встановлює нові стандарти щодо обробки пожнивних решток, ущільнення та перемішування решток із ґрунтом за один прохід. Dominator 4860 використовується для первинного глибокого обробітку ґрунту, а це забезпечує оптимальну продуктивність по всій ширині.

За словами завідувача відділення агроінженерії Вячеслава Чалого, ці знання стануть у нагоді під час майбутнього працевлаштування, адже студенти вже будуть більш пристосовані до умов виробництва.