Користуйся інтернетом із розумом

Викладач ГАФК СНАУ Світлана Голайбо зі студентами 11АГ групи провела виховний захід «День безпечного Інтернету».

Педагог ознайомила молодих людей з історією виникнення свята. Після цього майбутні агрономи розділилися на дві команди та взяли участь у тематичних конкурсах.

Зокрема, присутні визначали безпечні та небезпечні сторони інтернету, відповідали на питання вікторини: що треба зробити в першу чергу, якщо комп’ютер піддався атаці; як називається вчинок, коли люди чужі матеріали видають за власні тощо. Також давали тлумачення термінам «кібербулінг», «грумінг», «фішинг», «кардинг».

До того ж студенти розглядали історії своїх однолітків, що трапилися з ними в інтернеті та були надіслані на Національну дитячу «гарячу лінію». Кожна група пропонувала не лише шляхи вирішення зазначеної ситуації, а й уникнення її.

Насамкінець учасники пригадали правили безпечної роботи в мережі та підбили підсумки виховного заходу.