Важливість Шевченкового слова

Студент 21КІ групи Гліб Осьмаков взяв участь у фінальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Захід відбувся 5 лютого на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Написанню робіт передувало нагородження учасників конкурсу та викладачів грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. Так, призер ІІ етапу Гліб Осьмаков отримав грамоту за зайняте ІІ місце, викладач Олеся Шумара – за якісну підготовку студентів.

Організатори конкурсу зачитали лист-привітання уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня, який висловив сподівання, що завдання конкурсу спонукатимуть до глибинних розмислів, утверджуватимуть сучасну молодь у важливості Шевченкового слова.