Зі СНАУ – з перемогою

Команда Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ стала переможцем спартакіади «Здоров’я», що проходила серед викладачів і співробітників Сумського національного аграрного університету та коледжів СНАУ.

Наші спортсмени вибороли першість у командних змаганнях із міні-футболу, волейболу та настільного тенісу.

В особистому заліку кращим шахістом став Ярослав Кельбас, третє місце посів Микола Гавриченко. Серед гравців у дартс найвлучнішим виявився Сергій Сашньов, «срібло» опинилося в руках Вадима Середи.

Також фортуна була на боці ГАФК й у змаганнях з армліфтингу. Так, переможцем цього виду став Іван Степченко, «бронза» дісталася Віталію Бірюку. Також Іван Федорович став кращим з утримання ваги за допомогою еспандера.

За результатами змагань команда отримала кубок. Крім цього, за перемогу в кожному виді гравцям вручили грамоти та медалі.

Циклова комісія викладачів фізичного виховання та захисту України дякує керівництву ГАФК СНАУ та голові профспілки за організацію поїздки й підтримку.