50 років якісної підготовки фахівців, виховання та розвитку молодого покоління

Із нагоди ювілейної дати випускники різних років відділення будівництва ГАФК СНАУ діляться враженнями від навчання у виші, згадують викладачів, які зробили внесок у їх розвиток.

Серед колишніх наших студентів – керівники та співробітники будівельних організацій і державних органів, успішні підприємці, педагоги тощо. Ними споруджено житлові будинки в містах і селах, об’єкти соціально-побутового призначення, господарські споруди на селі, промислові підприємства, дороги…

ЯРОШКО МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ

Роки навчання: 2010-2016, директор, фізична особа підприємець.

Ще в школі я зрозумів, що в будь-якій країні завжди лікували, вчили та будували. Тому, коли прийшов час, із вибором професії довго не роздумував, тим паче, з малих років подобалося щось будувати.

Кажуть, студентські роки – найкращі роки в житті кожного, і я не є винятком.

Отримані в коледжі знання допомогли мені не лише в будівництві як виді діяльності, а й в побудові відносин у колективі, що є невід'ємною частиною робочого процесу.

Серед викладачів найчастіше згадую Юрія Олександровича Крачка, який своєю вимогливістю виховував твердість характеру студентів.

Думаю, сучасній молоді варто обирати фах будівельника, бо це професія на всі часи.

Колективу бажаю сталевих нервів й успіхів у професійній діяльності, відділенню будівництва – завжди досягати вершин.