Додатковий стимул для розвитку молодого покоління

Колектив студентської самодіяльності ГАФК СНАУ взяв участь в обласному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Осіння палітра талантів Сумщини».

Захід відбувся за ініціативи Сумського національного аграрного університету й Департаменту освіти та науки Сумської облдержадміністрації, які об’єднали талановитих учасників з усієї Сумської області.

Ансамбль «Moyanota» (керівник Анна Овсянко), який представляв Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ, з композицією «Сивий туман» посів третє місце в номінації «Вокал». Колектив отримав диплом і сувенірну продукцію, а художній керівник – подяку.

Такі заходи дають можливість показати свої таланти за межами рідного коледжу, – зазначає Анна Овсянко. – Коли нас оцінюють і відзначають на обласному рівні, це дає додатковий стимул для розвитку молоді. Крім цього, участь у таких фестивалях слугує гарною популяризацією вишу.