Формуємо правову культуру студентів

В електронній читальній залі ГАТІ СНАУ юрисконсульт Олена Мандрик провела зі студентами 21ПБ групи інтелектуальну гру «Ерудити правознавства».

У грі, що відбулася у рамках Всеукраїнського тижня права, брали участь команди «Фіксики» та «Фунтіки», які закріпили знання, отримані протягом курсу «Основи правознавства», та вдосконалили вміння логічно мислити й аргументовано висловлювати свою думку. Студенти стартували з конкурсу «Шифрувальник», продовжили вікториною «Ерудит». Далі учасники на швидкість завершували прислів’я та приказки на правову тематику, співвідносили держави та їхні законодавчі органи, приводили у відповідність питання і цифри тощо.

У підсумку гри «Фіксики» здобули перемогу, адже вони показали ерудованість так само майстерно, як це робили «мультяшні» герої.