«Розпочни свій бізнес»

Під такою назвою на базі Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ стартував тренінг.

Захід проходитиме з 17 по 21 січня в рамках проекту «Розширення можливостей зайнятості за рахунок зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини», координатором якого є Сумський національний аграрний університет.

Від ГАФК СНАУ участь у тренінгу беруть викладачі спецдисциплін відділення економіки та інформаційних технологій Людмила Коренівська, Наталія Маринченко та студентка 41М групи Аліна Малафієнко.

Асистенти менеджера проекту Олександр Коваленко та Світлана Ярощук презентували проект та ознайомили з програмою заходу.

Під час занять із тренером «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» Світланою Луценко учасники вчилися генерувати й оцінювати бізнес-ідеї, визначали готовність до підприємництва, говорили про види та сфери бізнесу тощо.