Підсумки роботи книгозбірень – 2021

Завідувач бібліотеки Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Ольга Зуєва взяла участь в онлайн семінар-нараді територіального методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек Сумської області.

Директор Наукової бібліотеки Сумського національного аграрного університету Галина Комликова підсумувала результати роботи книгозбірень за 2021 рік, звернула увагу на вимоги до оформлення звітності та необхідність виправлення помилок у них. Також нагадала про терміни звітування перед Національною науковою сільськогосподарською бібліотекою Національної академії аграрних наук України. Крім цього Галина Іванівна, звернула увагу на показники планування на 2022 рік, зокрема, на придбання літератури та передплату періодичних видань.

Ольга Зуєва звітувала щодо статистичних показників бібліотеки ГАФК.