Сприяння духовному відродженню українців

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбувся семінар "Бойовий гопак - Національний вид спорту. Перспективи розвитку та популяризації на Сумщині". У заході брали участь громадські організації патріотичного та виховного спрямування, заступники директорів із виховної роботи, студенти та школярі Сумської області.

Відкриття семінару пройшло в актовій залі інституту, де керівник Міжнародної Федерації Бойового Гопака Олег Павлишин ознайомив присутніх із історією бойового гопака, перспективами його розвитку, рівнями майстерності тощо. Він зауважив, що метою цього виду спорту є виховання гідної поведінки учнів та сприяння духовному відродженню українців. Наприкінці виступу доповідача учасники семінару ставили йому запитання, на які отримували змістовні відповіді.

Далі гості перейшли до великої спортивної зали, де розпочався показовий виступ і відкрите тренування для всіх бажаючих. Учасники студентської самодіяльності ГАТІ додали заходу колориту козацької доби.

Після завершення семінару Заслужений майстер України Ігор Білевич запросив присутніх на свою виставку дитячої іграшки.

ГАТІ СНАУ вкотре став місцем проведення заходів важливих для утвердження національної свідомості молоді.