Людина року-2021 ГАФК СНАУ

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулися новорічні урочистості.

Протягом року наполеглива праця колективу давала гарні результати. Кожен працівник зробив свій внесок у розвиток вишу. Керівництво просто не змогло оминути такі заслуги та працьовитість, тому й відзначило кращих із кращих.

Директор навчального закладу Анатолій Литвиненко вручив відзнаку «Людина року – 2021» заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Михайлу Кліндуху, завідувачу відділення агроінженерії Вячеславу Чалому, методисту Олександру Гладушці. Також високе звання отримали завідувачка бібліотеки Ольга Зуєва, завідувачка навчально-методичного кабінету коледжу Ірина Хлонь, голова циклової комісії гуманітарних дисциплін Ганна Мелута та викладачка Оксана Вілкова.

Таким чином за ініціативи Анатолія Васильовича ГАФК СНАУ має ще одну добру традицію.

Щиро вітаємо номінантів із почесним титулом «Людина року – 2021» та прийдешніми святами!