Крокуймо до нових вершин!

Директор Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Анатолій Литвиненко отримав почесну відзнаку Сумського національного університету "Людина року – 2021".

29 грудня під час святкового засідання Вченої ради ректор СНАУ Володимир Ладика, крім традиційного звіту про виконану роботу та визначення стратегічного розвитку університету у 2022 році, також нагородив осіб, які досягли у 2021 році високих результатів у своїй діяльності. У когорті найкращих відзначили й керівника ГАФК Анатолія Литвиненка – за розвиток матеріальної бази коледжу, участь у міжнародному проекті із запровадження інновацій в освітньому процесі та успішну реалізацію проекту дуальної освіти.

Вітаємо Анатолія Васильовича з почесним званням! Бажаємо завжди крокувати вперед до успіху та досягати нових вершин. Нехай на Вашому професійному шляху трапляються лиш злети без падінь!

Фото: СНАУ