Інвестиції в майбутнє

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ завершили роботу підготовчі курси.

Директор навчального закладу Анатолій Литвиненко привітав випускників із успішним завершенням підготовчих курсів та прийдешніми святами. Батькам школярів Анатолій Васильович подякував за довіру.

Студенти кожного з відділень коледжу презентували наявні у виші спеціальності.

43 школяра півночі Сумщини успішно пройшли підготовку до вступних випробувань. Зокрема, слухачі курсів поглибили знання з української мови та математики; отримали змогу адаптуватися до нової методики викладання, ознайомитися з матеріально-технічною базою вишу: навчальними аудиторіями, обладнаними сучасною комп’ютерною та мультимедійною технікою; оновленими лабораторіями тощо.

Після завершення навчання майбутні абітурієнти отримали сертифікати випускників підготовчих курсів і пам’ятні подарунки (магніти). Найуспішнішим вручили ще й брендовані чашки.

Нехай прекрасні зимові свята стануть початком нового успішного року, сповненого надій і звершень, – побажала слухачам відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Самофалова.

Наступна хвиля підготовчих курсів розпочнеться у лютому 2022 року.