Подарунок від серця

Народний музей С.А. Ковпака поповнився новим експонатом – випускним альбомом 1953 року.

Валерій Гала подарував Глухівському агротехнічному фаховому коледжу СНАУ альбом свого брата Олексія, присвячений першому випуску техніків-механіків заочного відділення, п’ятому – техніків-електриків і вісімнадцятому – техніків-механіків денної форми навчання.

Далі – з листа Валерія Григоровича.

Гала Олексій Григорович 1934 року народження.

Сумська область, Кролевецький район, село Грузьке.

Навчався в Глухівському технікумі механізації сільського господарства 1949-1953 рр.

З розповіді моєї матері, тяжкі були роки. Їздив на навчання в батьковій шинелі, чоботях і штанях. Тих, що батько прийшов з фронту. На тиждень мав відро картоплі та шматочок сала. Не було коштів на квиток, тому бувало їхали й на даху, по-різному…

Після служби в армії за направленням поїхав до Казахстану піднімати цілину (Кустанайська область, Урицький район, радгосп ім. Чехова). Прокладав першу борозну. Працював на комбайні. Був керівником цього ж радгоспу. Переїхав до селища Затобольськ, де працював водієм на автомобілі ЗІЛ-130. Їздив у відрядження на Україну.

Має чотирьох дітей, які зараз проживають у Казахстані.

Миру, злагоди, добробуту! З прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим!