Вітаємо з черговою перемогою!

Студент Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Кирило Туман став призером Всеукраїнських змагань «Кубок Сумського державного університету-2021» з судномодельного спорту, моделі секції «М» (швидкісні радіокеровані).

Захід проходив із 18 по 19 грудня в Сумах. За підсумками змагань команда Глухівського міського центру позашкільної освіти, до складу якої входив Кирило, виборола головну нагороду – Кубок Сумського державного університету, а також отримала подарунки, медалі та дипломи організатора змагань.

В особистому заліку Кирило Туман став кращим у класі моделей ECO mini ekspert та ECO mini team. Крім цього, юнак посів ІІ місце у класі моделей mini Mono.

Варто зазначити, що підготував переможців директор Глухівського МЦПО Микола Грудина.