Повернулися зі «сріблом»

16 грудня на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап XII мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ представили Тетяна Кохан (21Ф), Гліб Осьмаков (21КІ) та Анастасія Амеліна (11Ф).

Студенти писали твори, тематика яких пов’язана, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє української держави, про яку мріяв і писав у творах Тарас Григорович Шевченко. Крім цього, виконували низку завдань, пов’язаних зі знанням мовних норм.

За підсумками конкурсу серед 28 учасників Гліб Осьмаков посів ІІ місце.

Вітаємо учасників конкурсу! Бажаємо творчих злетів, перемог, успіху, наснаги та реалізації всіх задумів!