Насильству не місце в нашому житті

У рамках проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» у ГАФК СНАУ відбулася низка заходів.

Вони спрямовані на привернення уваги людства до проблем насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, захисту прав людини, а також сприяння обізнаності щодо цих проблем і шляхів їх вирішення.

Так, психологічна служба коледжу провела інформаційні години та тренінгові заняття: «Ми проти насильства. Ми за мир та добро», «Єднаймось! Разом ми все зможемо»; правову вікторину «Я маю права, але дотримуюсь обов’язків»; конкурс студентських робіт «Насильство – не для нас», а також створила відеоролик «Насильству не місце в нашому житті!».

Дуже шкода, що різні прояви насильства зустрічаються в нашому житті… І коли воно відбувається поруч із нами: вдома, в навчальному закладі чи на вулиці – ми можемо й повинні зупинити його. У людини немає можливості робити добро всім, але в неї є можливість нікому не робити зла, – зазначила психолог Ірина Марченко.