Покращили знання з військової підготовки

З нагоди Дня Збройних Сил України в інституті відбулася спільна зустріч студентів ГАТІ СНАУ та ППК ГНПУ із заступником військового комісара ГМВК Володимиром Бойком і головою громадської організації «Військово-патріотичний рух «ДЖУРА» Юрієм Негребою.

Гості розповіли молодим людям про особливості призову до лав Збройних сил України, проходження військової служби та складання військової присяги. Також вони звернули увагу на необхідності фахової підготовки, адже під час бойових дій необхідні механіки, будівельники, картографи тощо. Юрій Леонідович поділився спогадами з 2014 року, коли він став добровольцем у зоні АТО.

Викладачі інституту Віктор Сашньов і Валерій Загорюй ознайомили студентів зі зразками бойового спорядження сучасних військових та зруйнували міфи щодо використання зброї у голівудських фільмах.