На гостини до будівельників

У рамках знайомства слухачів підготовчих курсів із навчальним закладом на відділенні будівництва ГАФК СНАУ пройшов майстер-клас із проектування житлового будинку.

Студент 21ББП групи Артем Кручик допомагав проводити захід. Юнак на високому рівні опанував програми RENGA, AUTOCAD. Він показував школярам створені власноруч проекти, їх складові частини та конструкції.

Викладачі Сергій Петрушов і Марина Нижник провели вікторину на будівельну тематику. Молоді люди відповідали на питання: яка висота водогінної вежі Глухова; скільки важить і з чого виготовляється звичайна цегла; за скільки діб бетон набирає міцність і які його складові; скільки років відділенню виповнилося цьогоріч; які складові бетону; як в давнину називали будівельників тощо.

У підсумку всі учасники отримали подарунки.