Підписали меморандум

На базі Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ відбулася установча зустріч партнерів проекту «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини».

Насамперед учасників проектного консорціуму привітали перший заступник голови Сумської ОДА Тарас Савченко, ректор Сумського національного університету Володимир Ладика, старший технічний радник Міжнародної організації праці Джемал Ходжич.

Під час заходу мова йшла про місцеве партнерство у сфері зайнятості, інклюзивний ринок праці, пріоритети реалізації державної політики зайнятості. Презентували проект, який передбачає збільшення можливостей працевлаштування вразливих груп населення Сумської області у сфері розвитку зеленого та крафтового туризму через формування ефективного тристороннього соціального діалогу та розвиток конкурентоспроможності регіонального туристичного продукту.

Партнери проекту: Сумська обласна державна адміністрація; Сумський обласний центр зайнятості; ГО «Платформа розвитку громад»; ГО «Туристичний розвиток регіонів»; ТОВ ФВ ФЕНІКС»; Кролевецька, Глухівська та Путивльська міські ради; Новослобідська та Есманська селищні ради.

Представники місцевої влади, бізнесу, профспілок, громадських організацій підписали Меморандум про створення Сумського Обласного Партнерства (СОП) у сфері зайнятості вразливих груп населення.

Підсумком зустрічі стала робоча дискусія щодо етапів реалізації проекту, проектних активностей, відповідальності сторін, перспектив розвитку інклюзивного підприємництва в громадах.

У рамках зустрічі гості оглянули матеріально-технічну базу навчального закладу.