З хати по нитці – сирота у свитці

Студенти та співробітники ГАФК СНАУ долучилися до акції, організованої благодійним фондом «Таблеточки» за ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти і науки України.

У навчальному закладі захід провели виховний відділ коледжу спільно з Центром молодіжної політики.

За час акції зібрали 292 монети номіналом 25 копійок, що в сумі становить 73 гривні. Ці кошти вже перераховані на рахунок благодійного фонду.

Багато це чи мало? Враховуючи те, що ці монети вже виведені з обігу, то зібрати майже 3 сотні монет – велика справа. Якщо кожен навчальний заклад долучиться до цієї акції, то в кінцевому результаті діти, які потребують нашої допомоги, отримають відчутну грошову підтримку. Я хочу бути оптимістом, і якщо такі акції допоможуть хоча б одній дитині, то це вже добра справа, яку потрібно підтримувати. Дякую всім організаторам і небайдужим громадянам, які взяли участь, – зазначив заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко.