Звітували практиканти

У ГАФК СНАУ відбувся захист технологічної практики студентів 31ПЕ групи відділення електроенергетики.

До складу комісії увійшли директор коледжу Анатолій Литвиненко (голова), заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Дещенко, завідувач відділення Василь Литвиненко, завідувач навчально-виробничими практиками Олександр Гриценко, голова циклової комісії електротехнічних дисциплін Олексій Ткачов і викладач Павло Чередниченко.

Майбутні електрики ознайомили з місцем проходження практики: організацією праці на дільниці, в бригаді, на робочому місці. Розповіли про сучасні технології на підприємстві, де працювали, та про вміння, які здобули. За словами комісії, найкраще презентували свої роботи Андрій Богдан, Денис Гуща, Богдан Милько та Євген Тищенко.

Загалом практику проходили на підприємствах електропостачання та інших організаціях сільськогосподарського призначення. Частина студентів набиралася досвіду на фермерських господарствах Німеччини.